"Країна сама себе не зробить": Центр спільних дій приймає роботи на творчий конкурс

Центр спільних дій подовжив термін прийому робіт на творчий конкурс "Країна сама себе не зробить" до 30 червня

Центр спільних дій – це громадська організація, яка просуває демократичні цінності й залучення людей до управління державою, допомагає органам державної влади в розробці та комунікації рішень. Із початком війни ГО займається ще й гуманітарною допомогою.

Зараз Центр проводить творчий конкурс для свідомих та активних громадян:

Конкурс "Країна сама себе не зробить" – це наша креативна відповідь на все те, що зараз відбувається з Україною. Головна мета конкурсу – заохотити громадян подумати, яке їхнє місце в нашій країні, яка відповідальність кожного з нас за її майбутнє і що ми маємо робити, щоб через 10 років Україна стала країною наших мрій. 

Учасникам конкурсу пропонують підготувати роботи у в форматі плакатів, малюнків та відео відповісти на одне з цих питань:

  • Як змінюються громадяни у своїх цінностях у час повномасштабної війни?
  • Як кожен виборює майбутнє України на своєму фронті?
  • Що робить влада різних рівнів для перемоги?
  • Яка наша роль у відбудові країни і творенні державних інституцій?
  • Що ми будемо робити після закінчення війни, після виборів і кожного наступного дня?
  • Як змусити владу тебе слухати?
  • Яка вона — Україна 2031?

Учасникам пропонують ознайомити своїх друзів та знайомим із конкурсом у соцмережах. У повідомленні йдеться:

Ми прагнемо до того, аби про конкурс дізналося якомога більше творчих та активних людей, оскільки це наш вклад в інформаційне протистояння, в підняття морального духу громадян та суспільної єдності. Роботи переможців нашого минулого конкурсу уже встигли побувати на станціях метро, сітілайтах, громадських хабах, а артбуки з найкращими роботами конкурсу ми розіслали в регіони.

Зокрема, допис про подовження конкурсу можна поширити на своїй сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/CentreUA.org/videos/532120698491047/.