На Білоцерківщині поховали загиблого на війні журналіста Максима Мединського

Учора, 12 травня, у селі Ксаверівка Білоцерківського району в останню путь провели загиблого на війні журналіста Максима Мединського

Про це повідомляє SPILKA News.

На фронт журналіст та лейтенант ЗСУ пішов ще у 2014 році. Воював у складі 79-ої окремої аеромобільної бригади, де став заступником командира мінометної батареї 1-го батальйону. У лютому 2022 року Максим Мединський знову став на захист України.

Батько загиблого журналіста, Сергій Мединський, подякував мешканцям рідного села Максимової дружини, бійцям тероборони, настоятелю місцевої церкви, старості Ксаверівки та селищному голові Гребінківської громади. Він зазначив:

Ви прийняли нашого сина, як рідного, зустріли його прах на колінах і щиро подякували за те, що він поклав життя, захищаючи Україну та кожного з нас. У вашому селі це вже друге з дня широкомасштабного вторгнення рашистів поховання загиблого в боях за вільну Україну ії захисника. Хай воно буде останнім, а всі бійці повернуться додому з Перемогою живими та неушкодженими, щоб відбудовувати нашу державу, народжувати та виховувати дітей, жити щасливим життям.