Російська влада продовжує викручувати історичні дані на свій лад. Тепер дітей навчають у школі тому, чого насправді не було.

У Мережі з’явилися фото підручників з історії для російських учнів 6-их класів, де в тексті відсутня згадка про Київську Русь.

Натомість згадується просто Русь. Щодо Русі, то все вірно. Але як рашисти пояснюватимуть чому центр Русі був у Києві?

Ладно, заб'ють дітям мізки половою. Навіть якщо допустити, що можна обдурити власний народ, приписавши йому фейкову історію. Але ж не можна обдурити увесь світ.

Цікаво, як рашисти пояснять, що Україна – єдина у світі держава, чий герб є в соборі Святого Петра в Римі, в Ватикані? Як це так, коли рашистська пропаганда доводить, що України не існувало і не сінує тепер?!

У ватиканському соборі Св. Петра є вівтар святого Еразма - покровителя мореплавців, з боків якого знаходяться мозаїчні зображення святих України-Русі Володимира та Ольги. На іконі святого Володимира зображення символа української нації — герба у вигляді золотого тризуба на синьому тлі.

Вони не призначені для загального огляду, оскільки ця капела розташована за знаменитою статуєю святого Петра, відведена для сповідей і завжди закрита для туристів. Відомо, що святих Володимира і Ольгу зачислили до святих єдиної Церкви, тобто іще до розколу 1054 р. Тобто, за часів Русі.

Тоді, коли Москви ще не було у проекті тризуб вже був національним знаком Київської Русі та князя Володимира. А після проголошення незалежності України він став гербом України.

От цього точно не напишуть у рашистських підручниках з історії

Горковенко Володимир